Rowerem po zdrowie - 2015-06-01

W dniu 31 maja 2015 roku grupa uczniów naszej szkoły pod opieką pani Justyny Górak uczestniczyła w XIV Małopolskim Gwiaździstym Rodzinnym  Zlocie Rowerowym pod hasłem: "Rowerem po zdrowie”

Głównym celem rajdu było promowanie aktywnego trybu spędzania wolnego czasu, popularyzacja rodzinnej turystyki rowerowej oraz promocja środowiska naturalnego, zabytków i osiągnięć ziemi małopolskiej. Trasa liczyła  ok. 10 km w jedną stronę i nie wymagała specjalnych umiejętności kolarskich. Organizatorzy na miejscu zapewnili  posiłek, liczne konkurencje sportowe, dopasowane do wieku uczestników, oraz inne atrakcje          i nagrody.  Wśród uczestników z gminy Szczurowa wylosowany został rower.  Niestety, nie trafił do naszych uczniów .

Wszystkim uczestnikom  gratulujemy wytrwałości!