Bal karnawałowy - 2016-01-16

W dniu 13 stycznia 2016 r. dzieci naszej szkoły uczestniczyły w balu karnawałowym. Uczniowie klas młodszych byli przebrani w pomysłowe stroje fantastycznych postaci. Chętnie brali udział w różnorodnych konkursach zorganizowanych przez starszych kolegów z Parlamentu Uczniowskiego. Za atrakcyjne stroje uczestnicy konkursu otrzymali słodkie nagrody. Następnie bawili się uczniowie klas starszych i podobne zabawy sprawiały im przyjemność. Wykorzystywali elementy tańców towarzyskich oraz ludowych, przydała się też sprawność fizyczna w wygrywaniu tanecznych konkurencji.

Wspólna zabawa towarzyska przyczyniła się do integracji wszystkich uczniów społeczności szkolnej. W przerwach między tańcami dzieci mogły odpocząć, porozmawiać, zjeść poczęstunek przygotowany przez panie z Rady Rodziców, zaprezentować swoje dobre maniery przy stole.

Tegoroczny bal karnawałowy przebiegał w miłej atmosferze i należy zaliczyć go do udanych, gdyż wyzwolił wiele pozytywnych emocji wśród uczestników.