Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu. - 2016-01-15

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wielkie święto dla każdego przedszkolaka. To dzień,       w którym wnuki szczególnie dużo uśmiechów, wyrazów miłości przekazują swoim babciom i dziadkom. W tym roku w przedszkolu obchodziliśmy tą uroczystość dnia 14 01 2016r.

Licznie przybyłych gości powitała pani dyrektor Agnieszka Słowik, która złożyła wszystkim Seniorom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta, przypominając o tak istotnej roli Babci i Dziadka w domu rodzinnym.

Następnie przedszkolaki z wielkim wdziękiem i zaangażowaniem zaprezentowały bogaty program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki, w których wyrazili swoją miłość i wdzięczność za czas poświęcony w ich wychowanie. Później starszaki przedstawiły „Jasełka”, a na koniec Seniorzy zostali zaproszeni na poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Spotkanie upłynęło nam w miłeji rodzinnej atmosferze.