W górach bliżej Boga - 2016-05-12

W dniu 10 maja 2016 r. grupa uczniów naszej szkoły pod kierunkiem księdza proboszcza Alberta Urbasia przypomniała w formie prezentacji poetycko – muzycznej wydarzenie określane jako „kanonizacja stulecia”.
Przywołano cytaty z wypowiedzi sławnych ludzi wyrażających myśli dotyczące pontyfikatu wielkiego papieża. Widzowie mogli we wspomnieniach podążyć górskimi ścieżkami tak ukochanymi przez Karola Wojtyłę.Zawsze podkreślał on piękno przyrody jako dzieła Boga.

Uczestnicy tej akademii to również zdobywcy „Korony Gór Polski”, dlatego tak przemawia do nich przesłanie Świętego Jana Pawła II i mogli podzielić się nim z innymi.

Podczas tej uroczystości czworo uczniów otrzymało Odznakę Popularną GOT PTTK.
Byli to:

• Janik Aleksandra