Książki moich marzeń - 2016-05-11

W ramach realizacji zadań programu Ministerstwa Edukacji Narodowej nasza szkoła promuje wśród uczniów czytelnictwo jako interesujący sposób spędzania wolnego czasu. Rozstrzygnięty został szkolny konkurs plastyczny pod hasłem:
„Książka moich marzeń”. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej polegającej na zaprojektowaniu własnej ilustracji lub okładki do ulubionej książki. Głównym celem konkursu było zainteresowanie uczniów zasobami szkolnej biblioteki, zachęcenie do czytania nie tylko szkolnych lektur oraz rozwijanie zdolności plastycznych.
Prace plastyczne oceniała komisja przyznając nagrody w dwóch kategoriach wiekowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria I – dzieci klas I- III

• 1 miejsce – Julia Adamska kl. II
  • 2 miejsce – Maja Adamska kl. I
  • 3 miejsce – Gabriela Gajos kl. II

Kategoria I – dzieci klas IV- VI

• 1 miejsce – Aleksandra Dąbrowska kl. V
  • 2 miejsce – Miłosz Porębski kl.V, Aleksandra Plebańczyk kl.VI, Anna Plebańczyk kl IV
  • 3 miejsce – Izabela Sadkowska kl.V, Julia Czajka kl.V, Wiktoria Rydz kl. V

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.