Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 - 2016-06-26

Dnia 24 czerwca 2016 r. odbyło  się uroczyste  zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Po Mszy Świętej w kościele parafialnym nauczyciele, rodzice i uczniowie spotkali się w szkole, aby podsumować efekty całorocznej pracy.

Uczniowie klasy szóstej zaprezentowali krótki program pożegnalny, w którym przypomnieli wszystkim swój sześcioletni pobyt . Potem koleżanki i koledzy  z klasy piątej pożegnali ich zabawnymi wierszykami oraz podarowali absolwentom upominki.

Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła uczniom nagrody i świadectwa             z wyróżnieniem oraz listy gratulacyjne dla rodziców wyróżnionych uczniów klasy szóstej.

Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu:

• Maja Adamska

• Izabela Sadkowska,

• Aleksandra Plebańczyk
  • Marcin Pamuła

Podziękowania za pracę w  Radzie Rodziców otrzymali rodzice uczniów kończących szkołę podstawową tj:

• Pani Patrycja Plebańczyk
    Pani Magdalena Maj
    Pani Katarzyna Pająk

Listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie syna i córki otrzymali rodzice uczniów wyróżnionych w klasie VI, tj.:

Pani Patrycja Plebańczyk,  Pani Halina Pamuła

Uczniowie odebrali także dyplomy oraz nagrody za szkolne konkursy organizowane     w bieżącym  roku szkolnym.

Medale  za osiągnięcia sportowe otrzymali:

Patryk  Maj, Jan Niewolak, Marcin Pamuła, Aleksandra Plebańczyk, Bartłomiej Powroźnik