DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU - 2017-01-24

Dnia 20.01.2017r. w przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji DNIA BABCI                 I DZIADKA.  Pani Dyrektor Agnieszka Słowik ciepło i serdecznie przywitała przybyłych gości składając im najserdeczniejsze życzenia w imieniu swoim i personelu przedszkola.

Następnie dzieci przedszkolne pod kierunkiem wychowawców: Bogusławy Janik i Doroty Gałek przedstawiły ciekawy program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki       i tańce. Dziadkowie mogli też ogladać swoje wnuki w zimowej scence pt. “Pani Zima”.

Wszystkie występy nagrodzone były gromkimi brawami. Seniorzy obdarowani zostali laurkami przygotowanymi przez ich wnuczęta. Następnie goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.