Bal karnawałowy - 2017-01-28

W dniu 25 stycznia 2017r. odbył się w naszej szkole karnawałowy bal przebierańców. Najmłodsi, czyli dzieci przedszkolne jak również uczniowie klas I – III,  mieli możliwość wspólnego tańca i zabawy pod kierunkiem wodzireja.

Prezentowali z dumą przepiękne stroje postaci z baśni, bajek i filmów animowanych.     Z wielką ochotą uczestniczyli w proponowanych im konkursach z nagrodami  a także mogli pochwalić się umiejętnościami tanecznymi oraz dobrymi manierami przy stole. Wspólna zabawa towarzyska przyczyniła się do integracji wszystkich uczniów  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego.

W dalszej kolejności  taneczne pląsy przy ulubionej muzyce rozpoczęli uczniowie klas IV – VI. Oni również przygotowali wiele zabaw i konkursów: na najpiękniejszą maskę karnawałową, najlepszy taniec towarzyski i wiele innych.