Święto Komisji Edukacji Narodowej - 2017-10-14

W dniu 13 października podczas uroczystej akademii z okazji rocznicy uchwalenia Komisji Edukacji Narodowej  pierwszoklasiści w naszej szkole zostali przyjęci do grona pełnoprawnych uczniów.

Pod kierunkiem wychowawczyni, Pani Agnieszki Słowik zaprezentowali program artystyczny, w którym król i królowa szkolnej krainy wprowadzili dzieci w tajemnice życia uczniów. Występ  oklaskiwali nauczyciele, rodzice oraz starsi koledzy i koleżanki. Potem uczniowie klasy pierwszej otrzymali drobne upominki oraz pamiątkowe dyplomy.

W dalszej części uroczystości młodzież klas starszych przedstawiła koncert poetycko - muzyczny poświęcony pracy nauczyciela oraz roli edukacji w życiu współczesnego człowieka. Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, Pani Agnieszka Słowik złożyła wszystkim pracownikom życzenia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.