Dziś dzień wosku Ci ukaże, co Ci życie niesie w darze! - 2017-12-02

Końcowe dni listopada to ostatnia szansa do świętowania przed nadchodzącym Adwentem. W dniu 30 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zabawie andrzejkowej, której głównym punktem programu, prócz zabawy tanecznej były wróżby    i przepowiednie.

Dla młodszych dzieci konkursy przygotowali uczniowie z Parlamentu Szkolnego. Pod ich czujnym okiem koledzy i koleżanki z klas I – III z ogromnym zaangażowaniem                 i radością uczestniczyli w andrzejkowych czarach – marach.

Starsi uczniowie również wróżyli sobie z wosku, przepowiadali przyszłość, brali udział    w atrakcyjnych konkursach, uczestniczyli w zabawie tanecznej, która zintegrowała zespoły klasowe.

Współorganizatorami andrzejek byli rodzice, którzy zajęli się przygotowaniem poczęstunku oraz towarzyszyli uczniom podczas zabawy.