Bal karnawałowy - 2018-01-25

W dniu 22 stycznia 2018 r. odbył się w naszej szkole bal karnawałowy. Najmłodsze dzieci, czyli uczniowie klas I – III, mieli możliwość zaprezentowania pomysłowych przebrań o tematyce baśniowej oraz wspólnego tańca i zabawy pod kierunkiem wodzireja.

Prezentowali stroje postaci z baśni, bajek oraz filmów animowanych. Uczestniczyli         w konkursach z nagrodami  a także mogli pochwalić się umiejętnościami tanecznymi oraz dobrymi manierami przy stole.

Starsi uczniowie klas IV – VII, którzy w tym roku również tańczyli pod kierunkiem wodzireja, rozpoczęli bal tradycyjnym polonezem i mogli  w formie konkurencji  zaprezentować własne talenty, poznać najmodniejsze układy taneczne. Uczniowie byli zadowoleni  z prowadzonych zabaw i chętnie brali w nich udział.