Lato czeka … - 2018-06-23

Dnia 22 czerwca 2018 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Po Mszy Świętej w kościele parafialnym cała społeczność uczniowska, nauczyciele oraz rodzice spotkali się w szkole, aby podsumować efekty całorocznej pracy.

W wyniku reformy edukacji uczniowie nadal nie opuszczają murów szkolnych jako absolwenci, lecz kontynuują naukę w klasie ósmej.

Pani Dyrektor, Agnieszka Słowik podziękowała wszystkim za wytężoną, całoroczną pracę a w szczególności Radzie Rodziców.

Do uczniów skierowała apel o zachowanie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas wakacyjnego wypoczynku i uprawiania sportów wodnych.

W dalszej części spotkania Pani Dyrektor wraz z wychowawcami klas wręczyła uczniom nagrody i świadectwa z wyróżnieniem.

Uczniowie wyróżnieni w nauce i zachowaniu:

Amelia Kurnik

Julia Czajka
Kacper Czajka
Aleksandra Dąbrowska

Dyrektor Zespołu oraz Grono Pedagogiczne życzą wszystkim bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego