Ognisko integracyjne - 2018-09-22

Ostatnie dni kalendarzowego lata oraz piękna słoneczna pogoda zachęcały do tego, by opuścić szkolne mury i wykorzystać piękną pogodę. W związku  z tym dnia 19 i 20 września 2018 r. odbyły się ogniska integracyjne dla dzieci z klas I-III oraz IV-VIII.

Młodzież naszej szkoły aktywnie włączyła się w przygotowanie spotkania. Podczas ogniska można było zjeść pyszną kiełbaskę i upiec chlebek. W czasie biesiady dzieci świetnie się wspólnie bawiły grając w piłkę, śpiewając piosenki, prowadząc długie rozmowy. Znakomita atmosfera ogniska przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek.

Dzieci przypomniały sobie również zasady kulturalnego zachowania oraz odpowiedzialności za porządek i ład w miejscach użyteczności publicznej.