Wytrwamy, jak ci, co kiedyś nas uczyli - 2018-10-16

W dniu święta Komisji Edukacji Narodowej  pierwszoklasiści zostali przyjęci do grona pełnoprawnych uczniów naszej szkoły.

Zaprezentowali program artystyczny przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni, Pani Agnieszki Słowik. Mogli pochwalić się rodzicom, nauczycielom i starszym uczniom swoimi umiejętnościami recytatorskimi, wokalnymi a nawet aktorskimi. Udowodnili, że są gotowi do dalszej trudnej pracy i złożyli uroczyste ślubowanie, po którym otrzymali pamiątkowe dyplomy.

W dalszej części uroczystości uczniowie klasy ósmej zaprezentowali program artystyczny poświęcony pracy nauczycieli, sytuacjom z codziennego życia szkolnego. Zabawne scenki teatralne zawierały poważne przesłanie dotyczące roli wykształcenia oraz konieczności poszukiwania wiedzy przez współczesnych ludzi w warunkach nieustannie zmieniającego się świata.

Dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego, Pani Agnieszka Słowik złożyła wszystkim pracownikom życzenia z okazji Święta Nauczyciela.