Wycieczka do Regionalnego Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku - 2019-02-01

W dniu 30 stycznia 2019r. uczniowie klas I – III wraz z wychowawcami wzięli udział
w wycieczce do Regionalnego Centrum Kulturalno – Bibliotecznego w Brzesku, gdzie
z dużym zaciekawieniem oglądnęli przedstawienie wystawione przez „Teatr Wrocławski in art”. Dzieci zostały zaproszone w prawdziwą podróż, w najdalsze zakątki polskich baśni. Spektakl składał się z trzech sztuk: „Szewczyk Dratewka”, „Żywa Woda” oraz „Złota Kaczka” i zabrał młodych widzów w świat, w którym mogli znaleźć odpowiedź na pytanie: „Co jest miarą prawdziwego człowieka?”. Piękne lalki, barwne kostiumy, niespotykane formy teatralne i wspaniała oprawa muzyczna to tylko namiastka atrakcji, jakie czekały na naszych uczniów.

Miłym zakończeniem wycieczki była wizyta w restauracji, gdzie dzieci po popołudniu pełnym wrażeń mogły odpocząć i zjeść coś pysznego.

Wyjazd dostarczył wszystkim uczestnikom niezapomnianych wrażeń.