"W Dniu Nauczyciela" - 2010-10-19

W dniu 14 października 2010 r w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej. Miała ona jednak niecodzienny przebieg, gdyż głos mieli przede wszystkim uczniowie klasy pierwszej, składający w tym dniu swoje ślubowanie. Ciekawy program z wykorzystaniem małych form teatralnych przygotowany został pod kierunkiem wychowawczyni Pani Marty Skrzyńskiej. Przeniósł on widzów w baśniową krainę Smerfów.

Program artystyczny zakończył montaż poetycko-muzyczny poświęcony roli nauki i powołania Komisji Edukacji Narodowej w wykonaniu uczniów klas starszych.

Dyrektor szkoły, Pani Agnieszka Słowik wręczyła nauczycielom nagrody. Za swoją pracę w tym roku wyróżnione zostały: Pani Marta Skrzyńska i Pani Małgorzata Kuta. Spotkanie zakończyły życzenia i bukiet kwiatów od uczniów i rodziców.