Zabawa Karnawałowa - 2020-01-29

Karnawał to czas zabaw, maskarad i wielkich balów, czas niezwykle atrakcyjny dla dzieci. Zagościł na dobre w kalendarzu imprez naszej szkoły. Tuż przed rozpoczęciem ferii nastał czas karnawałowych pląsów. W czwartek 23 stycznia 2020r. zabawę rozpoczęły dzieci z klas I - IV. Wspierały ich starsze uczennice z Parlamentu Szkolnego, które „rozgrzały” dzieciaki proponując im ciekawe układy taneczne, rytmiczne gry i zabawy muzyczne. Młodsi uczniowie ochoczo brali w nich udział i bawili się wspaniale. Dzieci w karnawałowych strojach i kostiumach stanowiły barwny korowód. Obok Czerwonych Kapturków, czarownic, księżniczek przemykali sportowcy, policjanci, zamaskowani wojownicy. Skoczna i wesoła muzyka porywała ich do tańca. Nieco później rozbrzmiewały najnowsze hity dyskotekowe, przy których wesoło bawili się starsi uczniowie. Mieli oni również możliwość zaprezentowania swoich umiejętności w konkursach tanecznych oraz zabawach towarzyskich.

Rodzice zadbali o smaczny poczęstunek dla wszystkich uczestników karnawałowego szaleństwa. Tegoroczny bal przebiegał w serdecznej atmosferze i na pewno będzie mile wspominany.