KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W UŚCIU SOLNYM - 2020-03-13

W związku z czasowym zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych od dnia 12.03.2020 r. do dnia 25.03.2020 r. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Uściu Solnym informuje:

1. Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne, dzieci pozostają w domach. Pamiętają o bezpieczeństwie, przestrzeganiu podstawowych zasad higieny, unikaniu miejsc, gdzie są skupiska ludzi. Wszelkie wyjazdy czy wyjścia do miejsc publicznych mogą stanowić zagrożenie.
  2. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Uczniowie odpowiedzialnie wykorzystują czas zawieszenia zajęć w szkole. Czytają ulubione książki, lektury polecone przez nauczyciela.  Powtarzają i uzupełniają swoje wiadomości i umiejętności korzystając z podręczników i ćwiczeń oraz materiałów przekazanych przez nauczycieli. Realizują kolejne tematy w podręcznikach i ćwiczeniach. Mogą korzystać  z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez wychowawców i nauczycieli.
  3. Uczniowie klasy ósmej szczególnie realizują materiały do samodzielnej pracy w domu. Powtarzają i utrwalają. W przypadku niejasności mogą komunikować się z nauczycielami. Wykorzystują stronę epodreczniki.pl na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej przeznaczoną do samodzielnej nauki przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z podstawą programową materiałów edukacyjnych.
  4. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy.
  5. W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie : 14 6717281, 697023521 lub e-mail: zspusciesolne@gamil.com

Dyrektor ZSP -Agnieszka Słowik