Komunikat - Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 - 2020-06-21

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

1. Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbędzie się dnia 26 czerwca tj. piątek w dwóch etapach:

Godz. 9.00 klasy I-IV na sali gimnastycznej,

Godz. 11.00 klasy V-VIII ( po mszy św.) na sali gimnastycznej.

1. O godz. 10.00 odbędzie się msza św. w kościele w związku z zakończeniem roku szkolnego. Proszę wyznaczoną przez wychowawcę trójkę klasową uczniów klasy VIII o zabranie przed mszą św. szkolnego sztandaru.
  2. W dniach od 22 czerwca do 25 czerwca tj. od poniedziałku do czwartku uczniowie mogą przychodzić do szkoły , aby zabrać rzeczy ze swoich szafek i półek.
  3. Wszyscy uczniowie pamiętają o oddaniu wypożyczonych książek i podręczników do szkolnej biblioteki.
  4. Proszę o przestrzeganie ustalonych zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych.

Dyrektor Agnieszka Słowik