KOMUNIKAT! - 2020-08-29

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020r. tj. wtorek:

•  Godz. 9.00 msza św. w kościele parafialnym w Uściu Solnym.
  •  Godz.10.00 spotkanie uczniów i nauczycieli w świetlicy w budynku szkoły.
  • Spotkania z wychowawcami klas.
  • Wszyscy uczestnicy wspólnego spotkania, zarówno w kościele jak  i w szkole,  korzystają  z maseczek, pamiętają o obowiązkowej dezynfekcji rąk.
  • Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa sanitarnego, w uroczystości inaugurującej nowy rok szkolny, mogą uczestniczyć tylko rodzice uczniów klasy pierwszej.
  • Przedszkole rozpoczyna swoją działalność również w dniu pierwszym września  o godz. 7.30.

Proszę o zapoznanie się z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa w szkole  i w przedszkolu zamieszczonymi na szkolnej stronie.

Agnieszka Słowik

Dyrektor Zespołu