Wesołych Świąt! - 2011-04-20

Wielki Tydzień to czas obrzędów, przeżyć religijnych oraz zadumy nad własnym postępowaniem. Ten nastrój podkreśliło przedstawione przez uczniów klas IV - VI misterium pt. :" Z Chrystusem wczoraj i dziś ".

W dniu 19.04.2011 r. rozstrzygnięty został także Szkolny Konkurs Plastyczny, którego efektem jest " Wielkanocny Stół " prezentowany w szkolnym korytarzu. Na ekspozycję składają się stroiki, pisanki, koszyczki, palmy wykonane przez uczniów klas I - VI. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

• I miejsce - Bartosz Wilk, Arkadiusz Gierczak kl. V
  • II miejsce - Katarzyna Kulińska kl. VI
  • III miejsce - Piotr Półtorak kl. II

Oprócz estetyki wykonania, pomysłowości oceniano wkład pracy autora eksponatu. Jury w składzie: Pani Monika Świątek, Pani Małgorzata Kuta, Pani Marta Skrzyńska przyznało także 8 wyróżnień, co świadczy o wysokim poziomie plac plastycznych.

Rada Pedagogiczna życzy wszystkim rodzicom, uczniom i przyjaciołom naszej szkoły radosnych, rodzinnych Świąt Wielkanocnych.