Komunikat ! - 2020-11-29

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Uściu Solnym informuje, że:

1. Zgodnie z podpisanym przez Ministra Edukacji i Nauki Rozporządzeniem  z dnia 24 listopada          2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, nauka zdalna w Publicznej Szkole Podstawowej w Uściu Solnym dla klas I-VIII przedłużona zostaje do 3 stycznia 2021r.
  2. Zimowa przerwa świąteczna w szkole trwać będzie  od 23 grudnia 2020r. do 1 stycznia 2021r. włącznie.
  3. Od 4 stycznia do 17 stycznia 2021r. trwać będą ferie zimowe.
  4. Komunalne Przedszkole Publiczne w Uściu Solnym funkcjonuje bez zmian.

Agnieszka Słowik