"Magiczne spotkanie w domu św. Mikołaja" - 2020-12-09

Wizyta św. Mikołaja to dla dzieci najbardziej oczekiwany dzień w roku. Tydzień poprzedzający spotkanie z niezwykłym Gościem upłynął przedszkolakom bardzo pracowicie: przygotowanie prac plastycznych przedstawiających podobiznę Mikołaja, ubieranie choinki, dekoracja sali. W tym roku spotkanie ze św. Mikołajem odbyło się wirtualnie. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoliło dzieciom „przenieść się” w magiczny świat św. Mikołaja.   Multimedialna wizyta w chacie Dobrodzieja sprawiła dzieciom dużo radości i z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Święty Mikołaj pokazał przedszkolakom dom, w którym mieszka na co dzień z elfami, opowiedział o swojej pracy i zaprezentował w jaki sposób dostarcza prezenty grzecznym dzieciom. W dalszej części spotkania Mikołaj odczytał „Raport grzeczności”, z którego dowiedzieliśmy się, że dzieci były bardzo grzeczne, pilnie pracowały, słuchały swoich rodziców i nauczycieli. Dzięki pomocnikom hojny Mikołaj przesłał przedszkolakom worek pełen prezentów.