" Kochanej Mamie....." - 2011-05-26

Święto Matki to dla całej społeczności naszej szkoły dzień wyjątkowo uroczysty.

Przybyłe na zaproszenie swoich pociech mamy obejrzały program artystyczny przygotowany przez uczniów wszystkich klas. Składał sie on z występu grupy tanecznej " Mali Uścianie" działającej pod kierunkiem Państwa Witaliny i Michała Pastuch oraz choreografa Pana Andrzeja Urbana,.

Programu poetycko - muzycznego, w którym swoje umiejętności wokalne zaprezentowali soliści z klas IV - VI oraz inscenizacji fragmentów utworu J. Słowackiego "Balladyna" przygotowane pod opieką Pani Małgorzaty Kuta.

Mamy obejrzały także film opracowany na podstawie rodzinnych zdjęć przez wychowawczynie Panią Monikę Swiątek.Dzieci podarowały mamom kolorowe serduszka wykonane na zajęciach plastycznych; złożyły najlepsze życzenia. Dalszą część uroczystości mamy spędziły na wspólnych rozmowach przy słodkim poczęstunku.