"Za trud...za serce..." - 2011-10-14

Tymi słowami uczniowie naszej szkoły składali podziękowania nauczycielom za ich pracę w dniu ustanowienia Komisji Edukacji Narodowej . W swoim programie artystycznym , który przedstawili , podkreślili rolę nauki w życiu współczesnego człowieka.

Uroczystość ta była powiązana z tradycyjnym przyjęciem uczniów klasy I do społeczności szkolnej . Pod kierunkiem wychowawczyni, Pani Agnieszki Słowik uczniowie zaprezentowali ciekawy program ilustrujący szkolne zasady zdobywania wiedzy . Z przejęciem składali uroczyste ślubowanie, po czym zostali pasowani na uczniów. Program artystyczny zakończyła zabawna parodia baletu „ Jezioro Łabędzie” .

Dyrektor szkoły, Pani Agnieszka Słowik złożyła pracownikom oraz nauczycielom życzenia w dniu ich święta, a także wręczyła nagrody, które w bieżącym roku otrzymali : Pani Małgorzata Kuta i Pan Paweł Poznański.
Spotkanie zakończyły życzenia i kwiaty od uczniów oraz rodziców.