Wigilia - 2011-12-22

Dzień 22 grudnia 2011 roku w naszej szkole zakończyło spotkanie całej społeczności przy wigilijnym stole. Każda klasa przygotowała repertuar kolęd i pastorałek.

Koncert rozpoczęły dzieci z klasy I a potem włączyli się do niego wszyscy uczniowie.

Przy akompaniamencie gitar, skrzypiec i heligonki uczestnicy wigilii przenieśli się do Betlejem i wspominali niezwykłe wydarzenia. Przygotowania koordynowała Pani Małgorzata Kuta przy współpracy wychowawców klas młodszych.

Świąteczny nastrój dopełniły życzenia, które dyrektor szkoły, Pani Agnieszka Słowik złożyła wszystkim zebranym, po czym każdy mógł połamać się opłatkiem z nauczycielami i kolegami.

Dyrektor szkoły i Grono Pedagogiczne życzy rodzicom, uczniom oraz przyjaciołom naszej szkoły spokojnych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.