Nowe pomoce dydaktyczne dla szkoły - 2012-11-16

Nasza szkoła, w ramach realizowanego projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I - III" współfinansowanego przez Unię Europejską, pozyskała kolejne pomoce dydaktyczne. Służyć one będą realizacji materiału programowego na dodatkowych zajęciach prowadzonych w szkole. Zakup ich dokonano zgodnie z postawioną diagnozą i potrzebami uczniów. Dla nauczycieli stanowić będą realne wsparcie w odkrywaniu u dzieci ukrytych potencjałów, wyrównywaniu, korygowaniu i odnoszeniu sukcesów w różnych obszarach edukacji. Wśród pomocy dydaktycznych znajduja się gry dydaktyczne, plansze,programy multimedialne, pomoce do doświadczeń, obserwacjji oraz pomoce do demonstracji. Szacunkowa ich wartość to: 4 461 zł. W pierwszej turze trwania projektu zakupiono pomoce dydaktyczne na kwotę 12 170 zł. łącznie stanowią one wartość 16 631 zł.