" Od przedszkolaka do pierwszaka" - 2013-10-17

W dniu 15 października 2013 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej połączona ze ślubowaniem klasy pierwszej.
Dyrektor zespołu, Pani Agnieszka Słowik przyjęła pierwszoklasistów do grona pełnoprawnych uczniów naszej szkoły. Udowodnili, że w pełni zasłużyli na to, prezentując ciekawy program artystyczny, w którym przedstawili zalety szkolnego życia.

Następnie uczniowie klas starszych, pod kierunkiem Pani Justyny Górak i Pani Moniki Burzawy - Moskal, w programie satyrycznym ukazali wybrane elementy uczniowskiej egzystencji. W kabaretowych scenkach zaprezentowali lekcję wychowawczą a także "Przepis na ucznia idealnego".

Podsumowaniem prezentacji były życzenia dla nauczycieli, wychowawców
i katechetów wyrażone w poetyckiej formie.

Spotkanie zakończyło wręczenie nagród dla nauczycieli za ich osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz życzenia, które z okazji Święta Komisji Edukacyjnej dyrektor zespołu złożyła wszystkim pracownikom szkoły.