Zespół Szkolno-Przedszkolny w Uściu Solnym

„Daliście nam korzenie i skrzydła …” – uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole

Utworzono dnia 24.06.2022

W piątek, 24 czerwca 2022 roku, po wielu miesiącach ciężkiej pracy, nadszedł wyczekiwany przez uczniów czas wakacji. Ten dzień rozpoczęliśmy Mszą Świętą, a następnie udaliśmy się do szkoły na uroczysty apel podsumowujący kończący się rok szkolny.

Uczniowie klasy VIII zaprezentowali zabawny i wzruszający program artystyczny, po którym złożyli podziękowania Pani Dyrektor Agnieszce Słowik, wszystkim nauczycielom oraz rodzicom za przekazaną wiedzę, uświadomienie potęgi nauki oraz wychowanie w świecie wartości.

W swoim wystąpieniu, Pani Dyrektor podkreśliła ogromną rolę edukacji w życiu młodych ludzi. Podziękowania skierowała do uczniów za ich wytrwałość, chęć zdobywania wiedzy, zaangażowanie w życie szkoły, udział w konkursach, akcjach, uroczystościach. Słowa uznania przekazała również rodzicom za współpracę i pomoc w organizacji wielu wydarzeń, szczególnie Paniom Małgorzacie Gajos, Angelice Kłyś i Barbarze Paluch. Następnie, Pani Dyrektor złożyła całej społeczności szkolnej życzenia bezpiecznych i udanych wakacji oraz gratulacje ukończenia szkoły tegorocznym absolwentom.

Listy gratulacyjne otrzymali rodzice uczennic klasy VIII, które uzyskały najlepsze wyniki edukacyjne oraz wykazywały się aktywnością i zaangażowaniem w działalność na rzecz szkoły i środowiska – Państwo Katarzyna i Marcin Adamscy oraz Małgorzata i Rafał Gajos.

Świadectwa z wyróżnieniem i nagrody otrzymali uczniowie z wysokimi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym lub wzorowym zachowaniem.

1. Alicja Adamska

Klasa VIII

1. Julia Adamska
  2. Gabriela Gajos

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom uzyskania promocji do następnej klasy,
wyróżnionym – wysokich wyników w nauce, a tegorocznym absolwentom życzymy wielu sukcesów oraz zakwalifikowania się do wymarzonych szkół.