Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Uściu Solnym

Rada Rodziców

                 Rada Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego:

Przewodnicząca:   MAŁGORZATA  GAJOS

Zastępca:   KATARZYNA  RATAJ

Skarbnik:   ANNA OLSZAK

Sekretarz:  KATARZYNA  ADAMSKA

                      JOLANTA  GADOWSKA

                      EWA  GAJOS

                      KATARZYNA  RUDNIK

                      ANNA KOZAK

                      MAGDALENA  MUCHA

                      KATARZYNA  SZLACHTA  

 

Rady  oddziałowe:

KLASA   I:    Magdalena  Mucha

                     Magdalena  Bawół

                     Monika  Kucharska

 

KLASA  II:                                                                  KLASA  VII:   Katarzyna  Rataj

                       Anna Olszak                                                                Elżbieta  Worek

                       Kamila Piwowarczyk                                               Magdalena  Gargul

                       Gabriela Jurek

 

KLASA  III:     Jolanta  Gadowska                         KLASA  VIII:  Katarzyna  Adamska

                       Kamila Długoszewska                                           Bożena  Grzybowska

                       Barbara Powroźnik                                                Agnieszka  Widełka

                                                                                                                                                           

KLASA  IV:    Ewa  Gajos                                                               

                       Sylwia  Wąs                                                          

                       Katarzyna  Szlachta                    Grupa 5-6 latków:

                                                                                                       Katarzyna  Szlachta

 KLASA  V:      Anna  Kozak                                                          Kinga Syrek

                        Beata Kucharska                                                   Renata Kornaś                                                                    Agnieszka Dziura 

                                                                                                    

                                                                                    Grupa 3-4 latków:

                                                                                                             Paulina Powroźnik

  KLASA  VI:     Małgorzata Gajos                                               Klaudia  Piec

                          Magdalena  Gargul                                                Babkiewicz Zuzanna

                         Rudnik  Katarzyna                                                

 

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny