Zespół Szkolno-Przedszkolny w Uściu Solnym

Wycieczka do Borku

Utworzono dnia 16.06.2021

Pierwszy tydzień czerwca był wypełniony niespodziankami przeznaczonymi dla uczniów naszej szkoły. Najpierw korzystali z atrakcji związanymi z Dniem Dziecka, zaś już nazajutrz wyruszyli na wycieczkę do Centrum Aktywnego Wypoczynku w Borku.

Jest to miejsce szczególnie chętnie odwiedzane przez dzieci, ponieważ czekają tu na nich różne formy rozrywki. Tym razem także każdy znalazł coś dla siebie. Młodsze dzieci skierowały swe kroki na plac zabaw „Świat Solnych Skał”, starsze wybrały grę na boisku lub ekstremalne emocje związane z parkiem linowym. Pogoda dopisywała, a uczniowie po bardzo długim pobycie w domu z przyjemnością i niespożytą energią korzystali z zabaw na świeżym powietrzu. Drugą częścią naszej wycieczki było wspólne grillowanie zwieńczone zjedzeniem przez wszystkich uczestników apetycznej kiełbaski.

Wyjazd stał się wspaniałą okazją do ponownego zintegrowania społeczności uczniowskiej. Wspólne zabawy i rozmowy pomogły im na nowo wejść w relacje rówieśnicze, a przy okazji pobudzić aktywność fizyczną. Pamiętając o zachowaniu bezpieczeństwa skorzystali z wielu atrakcji oferowanych przez Centrum Aktywnego Wypoczynku. Mamy nadzieję, że zjawimy się tu znów po wakacjach, by w radosnej atmosferze rozpocząć kolejny rok szkolny.

Paulina Kałuża