16 czerwca 2026r r. uczniowie klas 4–7 wzięli udział w wyjątkowej wycieczce po Pieninach. Program wyjazdu obfitował w wiele atrakcji i pozwolił uczestnikom lepiej poznać piękno jednego z najciekawszych regionów Polski.
Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w malowniczym Wąwozie Homole, gdzie uczniowie podziwiali niezwykłe formacje skalne oraz bogactwo pienińskiej przyrody. Następnie uczestnicy przejechali się koleją krzesełkową na Palenicę, skąd mogli zachwycać się pięknymi widokami na okoliczne góry i doliny.
Kolejną atrakcją był rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Podczas podróży uczniowie podziwiali malownicze krajobrazy oraz słuchali ciekawych opowieści dotyczących historii regionu, zamków w Czorsztynie i Niedzicy oraz geograficznych walorów tego miejsca.






