Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Uściu Solnym

Wycieczka przedszkolaków do Krakowa

Utworzono dnia 11.06.2026

3 czerwca nasze przedszkolaki wzięły udział w pełnej atrakcji wycieczce do Krakowa. Pierwszym punktem programu była wizyta w Krakowskim Ogrodzie Zoologicznym . Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały różnorodne gatunki zwierząt z całego świata. Największe emocje wzbudziły żyrafy, słonie, małpy oraz kolorowe papugi. Spacer po alejkach zoo był doskonałą okazją do poznania wielu ciekawostek na temat życia zwierząt.

Po zwiedzaniu zoo udaliśmy się na spacer bulwarami wiślanymi pod pomnik Smoka Wawelskiego. Największą atrakcją było obserwowanie smoka ziejącego ogniem.

Następnie przyszedł czas na wspólny obiad w restauracji McDonald's. Po smacznym posiłku i krótkim odpoczynku mogliśmy wyruszyć w drogę powrotną.

Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń, radości i nowych doświadczeń. Wszyscy wrócili do przedszkola zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Wycieczka przedszkolaków do Krakowa

Kalendarium

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Imieniny