Zespół Szkolno-Przedszkolny w Uściu Solnym

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

Utworzono dnia 30.06.2023

Wakacje to najwspanialszy czas w roku dla każdego dziecka. Z wielką radością czekamy na zasłużony odpoczynek i słoneczne chwile ze słońcem. Ale zanim powitamy wakacje, przychodzi czas pożegnania z przedszkolem. Zakończenie roku szkolnego odbyło się dnia 23 czerwca. Uroczystość rozpoczęła się od powitania dzieci i zebranych rodziców przez pana Dyrektora Michała Winczurę. Następnie przedszkolaki zaprezentowały bogaty program artystyczny:  recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Starszaki podzieliły się wspomnieniami ze swojego kilkuletniego pobytu w przedszkolu, podziękowały wszystkim za naukę, cierpliwość i poświęcony czas.

Na koniec wszyscy otrzymali drobne upominki, dzieci z „zerówki” dyplomy „Absolwenta Przedszkola”, a najbardziej zaangażowani w pomoc rodzice pamiątkowe albumy i podziękowania.

Kochane dzieciaki dziękujemy za cały rok pełen wspaniałych przygód. Życzymy wszystkim radosnych i słonecznych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu